• درباره ممبرفا

  درباره ممبرفا:

  ممبرفا مرجع مارکتینگ تحت نرم افزار تلگرام بوده که توسط آن شما قادر به کسب مخاطب و مشتری برای محصول ، وبسایت ، برند و یا شرکت خود می باشید.  شما با کسب ممبرهای خارجی میتوانید اعتبار کانال خود را افزایش دهید تا ممبرهای ایرانی پایدارتر باقی بمانند همچنین با کسب مخاطب ایرانی قادر به ایجاد یک راه پایدار برای تبلیغات هر آنچه می خواهید می باشید.

  امروزه روش های تبلیغات آنلاین بسیار زیاد است اما وجه تمایز تلگرام با دیگر شبکه ها در چیست؟
  از تفاوت هایی ساده که تلگرام را بسیار پربازده تر و مناسب تر برای سرمایه گذاری می کند  می توان به پایدار بودن آن اشاره کرد ، شما با ارائه انواع تبلیغات به سایت های بزرگ و یا ارائه تبلیغات به پیج ها و یا حتی ایمیل مارکتینگ هر بار نیاز به هزینه مجدد دارید اما در تلگرام با ایجاد یک کانال شما قادر به تبلیغات نامحدود هر محصولی می باشید و مخاطبان شما دارای پایداری می باشند. اینستاگرام نیز این ویژگی را دارد اما تلگرام به دلیل قابلیت ارسال ویدیوهای بلند ، تصاویر گیف ، پی دی اف و انواع مدیا و از همه مهمتر لینک های وبسایت با قابلیت کلیک بر روی آنها ، بسیار پربازده تر بوده و هدفمندتر می باشد.

  چرا ممبرفا؟

  - ممبرفا اولین ارائه دهنده ممبرهای ایران بعلاوه ممبرهای خارجی بصورت همزمان می باشد.
  - ممبرفا دارای پشتیبانی فنی 24 ساعته و پشتیبانی فروش 12 ساعته در تمامی روزهای سال می باشد.
  - تمامی پروژه های خارجی ممبرفا توسط سرورهای قدرتمند و شماره هایی با پایداری بالا بوده و امکان بلاک شدن اکانت در آن وجود ندارد.
  - ممبرفا در بسیاری از کلمات مرتبط با تلگرام در موتورهای جستجوگر نسبت به دیگر شرکت ها برتری دارد و همین امر قدرت متریال و کیفیت سایت را نشان می دهد.
  - ممبرفا زیر مجموعه تیم سئومتریال بوده که در حال حاضر جزء محدود تیم های بین المللی سئوی فارسی زبان هستند.
  و...

  پکیج های افزایش ممبر کانال های تلگرام

   

  در صورتی که به دنبال تبلیغات محصول ، وبسایت ، برند و یا شرکت خود هستید و می خواهید در تمامی مارکت ها بصورت هدفمند دیده شوید با پشتیبانان تیم ما و آدرس ایمیل info@memberfa.com در ارتباط باشید تا پکیج مورد نظر شما را بنا بر نیازهایتان به شما ارائه دهند.

   

  در صورتی که هرگونه سؤال ، پیشنهاد و نیاز به مشاوره ای دارید با شماره تماس ها و یا ایمیل اصلی سایت ممبرفا یعنی info@memberfa.com در ارتباط باشید. ترجیحاً برای دریافت پاسخ بهتر و سرعت بالاتر پاسخگویی با ایمیل ما و پشتیبانان 24 ساعته ممبرفا در ارتباط باشید.