• ساخت لینک جوین

  آموزش ساخت لینک جوین در تلگرام

  به احتمال زیاد تا به حال اسم "کانال تلگرام" را شنیده و یا دیده اید. در حال حاضر اکثریت وبسایت های ایرانی ، هنرمندان محبوب ، برندها و شرکت ها یک کانال رسمی برای ارائه محتوای خود دارند. کانال تلگرام یک صفحه مانند public chat های دیگر نرم افزار های ارتباطی است اما با این تفاوت که کاربران عادی امکان ارسال مطلب و ... را ندارند و فقط سازنده و مدیران قادر به انجام این کار هستند.

  خب لینک جوین چیست؟ (Join Link) : به لینک و یا پیوندی که کاربران تلگرام با کلیک بر روی آن بصورت اتوماتیک به یک کانال می پیوندند لینک جوین می گویند ، هنگام  ایجاد یک کانال در تلگرام با قرار دادن آن به حالت private شما می توانید مشاهده کنید که لینک جوین برای کانال شما ایجاد می شود.

  در  نسخه جدید نیز ابتدا که نرم افزار تلگرام را باز می کنید صفحه ای  شامل چت های شما ، کانال ها و گروه ها وجود دارد که در زیر می توانید مشاهده کنید. در گوشه سمت راست نرم افزار آیکون مربعی با یک قلم بر روی آن قابل مشاهده است که با کلیک بر روی آن وارد یک صفحه دیگر می شود و یا یک پنجره باز می شود:


  تذکر: حتماً یادتان باشد در این مرحله لینک جوین/پیوند به کانال را کپی و در خود کانال و یا جایی دیگر نگهدارید تا برای اشتراک مطالب ، تبلیغات و ... قادر به استفاده از آن باشید. در زیر تصویری از لینک جوین و مرحله کپی آن قرار داده شده است. برای کپی فقط کافی است روی آن انگشتتان را نگهدارید و گزینه کپی را بزنید.

  لینک جوین و پیوستن در کانال تلگرام

  امیدواریم از این مطلب آموزش وبسایت ممبرفا لذت برده باشید در صورت بروز هرگونه مشکلات در خدمات ما با ایمیل help@memberfa.com در ارتباط باشید.