• آموزش کار با تلگرام

  آموزش کار با تلگرام - آموزش تلگرام  کامپیوتر - آموزش تلگرام اندروید

  تلگرام به عنوان بزرگترین و محبوبترین نرم افزار ارتباطی میان پارسی زبانان دارای ترفندها و امکانات زیادی است که ممبرفا در این صفحه به صورت حرفه ای به آن ها اشاره می کند. از روش های شروع کار با تلگرام تا کسب درآمد و ... را با ممبرفا در این صفحه فرابگیرید. 

  تلگرام توسط 2 برادر روس در سال 2013 بصورت مالتی پلتفرم طراحی شد و  به دلیل امکاناتی منحصر به فرد خیلی سریع در بین کاربران اینترنت و موبایل های هوشمند محبوب شد.

  بنا بر آخرین گزارشات تعداد کاربران این نرم افزار ارتباطی به 50 میلیون کاربر رسیده که 15 میلیون از این تعداد را ایرانیان شامل می شوند که خود ما خیلی بر روی این آمار حساب نکرده ایم و گمان می رود رقم  بسیار بیشتر باشد. دامنه های تلگرام یعنی telegram.me و Telegram.org هر دو در وبسایت الکسا بیشتر مخاطبشان ایران بوده و هر دو دامنه دارای رتبه زیر 20 ایران می باشند که اثباتی بر مخاطب به شدت زیاد این نرم افزار است.

  پس از بروز اختلال هایی در نرم افزار های پر طرفدار ارتباطی از قبیل وایبر ، لاین و ... بدیهی است که تمامی کاربران به سمت نرم افزاری با سرعت بالاتر ، بدون اختلال ، امنیت بالاتر و ویژگی های جذاب تر می روند که تلگرام دقیقاً شامل تمامی این ویژگی های مثبت بوده و می باشد.

  یکی از اصلی ترین آیتم های جذب کننده این نرم افزار "استیکرهای تلگرام" و مخصوصاً استیکرهای فارسی زبان و شخصی می باشد. این سیستم به کاربران اجازه ایجاد استیکرهای اختصاصی و شخصی را داد  که سبب شد بسیاری به این کار برای تفریح و حتی کسب درآمد روی آوردند و همین امر استفاده از این شبکه را جذابتر از قبل کرد. در ادامه شما قادر به یادگیری نحوه ساخت استیکرهای اختصاصی و شخصی نیز می باشید.

  آموزش کار با تلگرام ( مبتدی ):

  در زیر تعدادی از اساسی ترین  آموزش ها برای کار با نرم افزار تلگرام را برای کاربران قرار داده ایم که در سطح مبتدی می باشند و بسیار ساده هستند:

  آموزش کار با تلگرام ( حرفه ای ):

  در زیر شما قادر به یادگیری تخصصی کار با تلگرام بصورت حرفه ای می باشید:

  این صفحه آپدیت دارد ، در صورتی که با هر بخش از تلگرام مشکلی دارید و یا نیاز به آموزشی خاص درباره تلگرام دارید با ایمیل help@memberfa.com  در ارتباط باشید تا آموزش مد نظر شما به آموزش های موجود در این بخش اضافه شود.