• آموزش ساخت لینک جوین در تلگرام

  آموزش ساخت کانال در تلگرام ، ساخت کانال تلگرام

  به احتمال زیاد تا به حال اسم "کانال تلگرام" را شنیده و یا دیده اید. در حال حاضر اکثریت وبسایت های ایرانی ، هنرمندان محبوب ، برندها و شرکت ها یک کانال رسمی برای ارائه محتوای خود دارند. کانال تلگرام یک صفحه مانند public chat های دیگر نرم افزار های ارتباطی است اما با این تفاوت که کاربران عادی امکان ارسال مطلب و ... را ندارند و فقط سازنده و مدیران قادر به انجام این کار هستند.

  امروزه کانال های تلگرام  کاربردهایی از قبیل تبلیغات برند و محصولات ، کسب درآمد از راه جذب ممبرهای تعداد بسیار بالا ، برندینگ و مارکتینگ آنلاین و ... را دارند که با داشتن بیشترین تعداد اعضای فعال ایرانی در بین تمامی شبکه های ارتباطی تحت موبایل و کامپیوتر در حال حاضر تلگرام یک بازار بسیار مناسب جهت سرمایه گذاری برای تبلیغات محصولات و شرکت ها می باشد.

  برخی از ویژگی های کانال های تلگرام در آپدیت آخر:

  - قابلیت جذب بینهایت کاربر  در کانال

  -- قابلیت ساخت کانال بصورت عمومی و خصوصی

  - قابلیت ایجاد لینک جوین یا پیوند برای کانال که با کلیک بر روی آن بصورت اتوماتیک به کانال می پیوندید. ( جهت یادگیری نحوه ایجاد لینک جوین کلیک کنید. )

  - قابلیت ارسال نامحدود پست توسط سازنده و میران کانال

  - قابلیت ارسال انواع رسانه های تصویری ، (مدیا)  و ... مانند: تصاویر ، متن ، عکس ، لینک ، ویدیو ، پی دی اف و ...

  - قابلیت مشاهده تعداد بازدید هر پست

  و ...

  آموزش تصویری ایجاد کانال تلگرام ( ساخت کانال در تلگرام ):

  ممبرفا:  در این مطلب ما آموزش کامل و تصویری ساخت یک کانال تلگرام به بهترین شکل را به شما ارائه می دهیم. تمامی تلاش بر این پایه بوده که توضیحات ساده و قابل درک باشند تا هر شخصی قادر به ایجاد کانال در نرم افزار تلگرام باشد.

  در  نسخه جدید نیز ابتدا که نرم افزار تلگرام را باز می کنید صفحه ای  شامل چت های شما ، کانال ها و گروه ها وجود دارد که در زیر می توانید مشاهده کنید. در گوشه سمت راست نرم افزار آیکون مربعی با یک قلم بر روی آن قابل مشاهده است که با کلیک بر روی آن وارد یک صفحه دیگر می شود و یا یک پنجره باز می شود:

  آموزش ساخت کانال تلگرام,ساخت کانال در تلگرام
   

  سپس وارد یک صفحه دیگر می شوید و یا یک پنجره جدید باز می شود که در آن می توانید گزینه " NEW CHANNEL " را مشاهده کنید. در تصویر زیر به آن اشاره شده است:

  ایجاد کانال تلگرام و آموزش ساخت کانال تلگرام
  پس از کلیک بر روی  گزینه new channel شما به صفحه دیگری ارجاع داده خواهید شد که در آن می توانید اطلاعات کانال مورد نظر خود را وارد نمایید.  از نام کانال تا توضیحات آن و همچنین عکس پروفایل کانال در این صفحه اضافه می شوند.

  make telegram channel - آموزش ایجاد کانال تلگرام
  پس از وارد کردن اطلاعات و کلیک بر روی دکمه NEXT در گوشه سمت راست بالایی صفحه شما به یک پیج دیگر ارجاع داده می شوید که در آن عمومی و خصوصی بودن کانالتان را می توانید مشخص کنید.
  توجه: همانطور که در عکس زیر مشاهده میکنید اگر بر روی گزینه private کلیک نمایید به شما یک لینک جوین می دهد که توسط آن هر قادر به تبلیغات بهتر کانال خود می باشید. با دریافت لینک جوین در صورتی که هر کاربر بر روی آن کلیک کند بصورت اتوماتیک به کانال تلگرام شما می پیوندد. بطور مثال اگر شما آن لینک را در یک گروه با 1000 عضو ارسال کنید و 200 نفر آن ها بر روی آن کلیک کنند ، تعداد 200 ممبر به کانال شما اضافه خواهد شد.
  تذکر: حتماً یادتان باشد در این مرحله لینک جوین/پیوند به کانال را کپی و در خود کانال و یا جایی دیگر نگهدارید تا برای اشتراک مطالب ، تبلیغات و ... قادر به استفاده از آن باشید.

  لینک جوین و پیوستن در کانال تلگرام

  پس از کپی کردن لینک جوین و نگه داشتن آن در یک فایل نوت و یا ... ، مجدداً حالت کانال را به Public برگردانید تا همه قادر به مشاهده کانال شما با جستجو باشند و بتواننید به آن اضافه شوند. پس از کلیک دوباره بر روی گزینه Public بجای لینک جوین برای شما یک آدرس با دامنه Telegram.me/ می آید که هرچه پس از آن بنویسید به عنوان  آیدی یا یوزرنیم کانال تلگرام شما قرار میگیرد. بطور مثال @seomaterials @memberfa و ... .

  ساخت کانال در نرم افزار تلگرام
  پس از انتخاب آیدی کانال تلگرام ، بر روی گزینه نکست کلیک کنید تا به صفحه بعد ارجاع داده شوید و در صفحه بعد شما می توانید تمامی مخاطبان و یا دوستانی که مایل به دعوت به این کانال هستید را به کانال اضافه کنید تا ممبرهای کانال شما بیشتر شوند.

  ساخت کانال تلگرام
   و تبریک ! کانال تلگرام شما بصورت بسیار حرفه ای و خوب ساخته شده است.

  کانال تلگرام ساخته شد
  از این پس قادر به ارسال مطالب در کانال می باشید. امیدواریم از این مطلب آموزش وبسایت ممبرفا لذت برده باشید در صورت بروز هرگونه مشکلات در خدمات ما با ایمیل help@memberfa.com در ارتباط باشید.